RN73R2ETTD25R8C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD25R8C25
JLCPCB Part #
C4063304
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS