SG73S1ETTP14R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP14R0F
JLCPCB Part #
C4079367
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS