RN73H2ETTD8203B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8203B50
JLCPCB Part #
C3956313
Description
250mW 820kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS