SG73S2ERTTD10R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD10R0F
JLCPCB Part #
C7361108
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS