RN73R2ETTD2550D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2550D25
JLCPCB Part #
C2605499
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS