SG733ATTE333M
MFR.Part #
SG733ATTE333M
JLCPCB Part #
C4262915
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS