RN73H1JTTD6570F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6570F10
JLCPCB Part #
C4074079
Description
100mW 657Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS