RN73H2ETTD7150A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7150A10
JLCPCB Part #
C4275787
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS