RN732BTTD5690D10
MFR.Part #
RN732BTTD5690D10
JLCPCB Part #
C4068628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS