RN732BTTD3903F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3903F50
JLCPCB Part #
C6195756
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS