RN73R2ETTD1760B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1760B10
JLCPCB Part #
C4132643
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS