RN73H2BTTD1213C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1213C50
JLCPCB Part #
C4281017
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS