SG73S2BRTTD124J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD124J
JLCPCB Part #
C6222026
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS