RK73G1ERTTP2741F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2741F
JLCPCB Part #
C7340565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS