RN73R2ETTD12R7D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R7D100
JLCPCB Part #
C2606908
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS