RN73R2ETTD42R7D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD42R7D25
JLCPCB Part #
C2604947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS