RN731JTTD2462F10
MFR.Part #
RN731JTTD2462F10
JLCPCB Part #
C4103509
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS