RN73H2ETTD16R5B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R5B50
JLCPCB Part #
C4315985
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS