HV732ATTD1433F
MFR.Part #
HV732ATTD1433F
JLCPCB Part #
C3993180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS