HV733ARTTE116G
MFR.Part #
HV733ARTTE116G
JLCPCB Part #
C6273960
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS