RK73B1JRTTD305G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD305G
JLCPCB Part #
C2598361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS