RN73R2ETTD1292D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1292D50
JLCPCB Part #
C2604854
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS