RN73H2ETTD8452A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8452A25
JLCPCB Part #
C4004686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS