RN73R2ETTD1292F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1292F50
JLCPCB Part #
C2603110
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS