RN73R2BTTD83R5F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD83R5F50
JLCPCB Part #
C4324964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS