RN73H1JTTD5623F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5623F100
JLCPCB Part #
C4108592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS