ERJ-P08D7153V
MFR.Part #
ERJ-P08D7153V
JLCPCB Part #
C4201003
Description
-55℃~+155℃ 660mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS