RN73R2BTTD8251C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8251C25
JLCPCB Part #
C2548905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS