RK73G2BRTTD6203F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6203F
JLCPCB Part #
C5851159
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS