RN73R2ETTD1760D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1760D100
JLCPCB Part #
C4145753
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS