RN73R2BTTD8161A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD8161A05
JLCPCB Part #
C4159013
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS