RN73R2BTTD3161A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3161A05
JLCPCB Part #
C4163482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS