RN73R2BTTD7961F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7961F50
JLCPCB Part #
C4049728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS