SG73P2BTTD34R0D
MFR.Part #
SG73P2BTTD34R0D
JLCPCB Part #
C4038400
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS