RN73H2ETTD3520D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3520D100
JLCPCB Part #
C4044160
Description
250mW 352Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS