RN73R2BTTD7963F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7963F50
JLCPCB Part #
C2530513
Description
-55℃~+155℃ 250mW 796kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS