RN73R2BTTD7680D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD7680D25
JLCPCB Part #
C4030494
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS