RN73R2ETTD2132A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2132A25
JLCPCB Part #
C2611913
Description
-55℃~+155℃ 200V 21.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS