RK73G1ETTP2552C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2552C
JLCPCB Part #
C2581361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS