RN73H2ATTD6040C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6040C10
JLCPCB Part #
C2568432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS