RN73R2BTTD7152D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD7152D10
JLCPCB Part #
C2554325
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS