RK73B2BRTTD150J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD150J
JLCPCB Part #
C2595584
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS