SG73S2ERTTD6983D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6983D
JLCPCB Part #
C7312830
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS