RN73R2BTTD6202F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6202F100
JLCPCB Part #
C2530311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS