RN73R2BTTD6901D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6901D25
JLCPCB Part #
C2530361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS