SG73S2E1RTTD4R7J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4R7J
JLCPCB Part #
C7312409
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS