RN73H1JTTD13R0F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R0F100
JLCPCB Part #
C3950354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS