SG73S2BTTD11R3D
MFR.Part #
SG73S2BTTD11R3D
JLCPCB Part #
C4027955
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS