SG73S2ERTTD2210F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2210F
JLCPCB Part #
C5916990
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS