RN73R2BTTD58R3D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD58R3D10
JLCPCB Part #
C4030779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS